Zdravice našeho zakladatele...

Před 25 lety se školní branka Moravskoslezské obchodní akademie otevřela poprvé…

Zdravice zakladatele školy k 25. výročí jejího založení

Milí absolventi školy,

srdečně Vás pozdravuji u příležitosti 25. výročí založení školy.

Čtvrtstoletí existence školy je pro mě svátkem naplněným vzpomínkami na Vás. Jsem tuze rád, že jsem mohl právě s Vámi prožít téměř polovinu svého profesního života učitele.

Přiznávám, že když listuji ve své brožované paměti s cílem zaznamenat do pomyslné třídní knihy absenci, na jména některých z Vás si již vzpomenout nedokážu (Cafourek ovšem chybí stále). Ve svém srdci Vás však mám nesmazatelně uloženy všechny. Příliš se toho tedy nezměnilo – mám Vás stále rád.

Ať vás nadále provází zdraví, štěstí a spokojenost!

 

Vážená paní ředitelko, vážení současní učitelé školy,

blahopřeji Vám k 25. výročí založení školy.

Při této příležitosti si Vám dovoluji věnovat část svého pedagogického optimismu, který mě doprovázel po celou dobu mého profesního života. Střežte a hýčkejte ho – je opravdovým přítelem učitele.

Přeji zdar Vaší práci.

Ať žiješ, (moje) milá školičko!

Jiří Salva

1. září 2017

 


  • Přípravné kurzy – Vyber si téma – lekce zdarma

    PŘIJĎ na téma, přijď v termínu, který Ti vyhovuje: Osnova 2017_18 Po zkušenostech z minulého školního roku, ve kterém jsme organizovali přípravný kurz z matematiky a žáci ZŠ byli s přístupem paní kolegyně Mgr. Renáty Davidové velmi spokojeni, rozšiřujeme nabídku i o přípravný kurz z českého jazyka a literatury. TERMÍN: 9. ledna -10. dubna 2018, […]

    Více informací
  • Zdravice našeho zakladatele školy

    Před 25 lety se školní branka Moravskoslezské obchodní akademie otevřela poprvé… Zdravice zakladatele školy k 25. výročí jejího založení Milí absolventi školy, srdečně Vás pozdravuji u příležitosti 25. výročí založení školy. Čtvrtstoletí existence školy je pro mě svátkem naplněným vzpomínkami na Vás. Jsem tuze rád, že jsem mohl právě s Vámi prožít téměř polovinu svého profesního […]

    Více informací

Přijímací řízení


Nejnovější videa


Přidejte se k nám na facebooku

To se mi líbí