SRDCAŘI

V pátek 13. dubna se naši hoši zúčastnili okresního kola turnaje v kopané o Pohár Josefa Masopusta.

Hráli jsme dva zápasy ve skupině. Statečně jsme odolávali, ale prohráli se SPŠ stavební a zcela jasně nad námi vyhrála pořádající Střední škola společného stravování. Ta postoupila do finále.

Děkujeme za statečný výkon. Abychom se mohli zúčastnit, museli hrát skoro všichni studenti – chlapci 1.-3. ročníku naší školy.

Ke klukům by se určitě přidali i čtvrťáci, jen dnešní praktická maturitní zkouška jim nedovolila nasadit dresy MSOA

Příští rok máme zase šanci! 😉👍

 


  • Přípravné kurzy k JPZ

    Milí uchazeči, vzhledem k dobrým zkušenostem  s přípravou žáků základních škol jsem se rozhodla podpořit snahu žáků 9. tříd ZŠ o co nejlepší výsledky u Jednotné přijímací zkoušky a opět pořádat přípravné kurzy z českého jazyka a literatury a matematiky. Kurzy budou probíhat od 15. ledna do 9. dubna 2019, v úterky vždy od 15:00 […]

    Více informací
  • AUTOEVALUACE 2018

    Ve čtvrtek 15. listopadu 2018 byli rodiče žáků 1.-4. ročníků vyzváni k vyplnění ankety, která byla zaměřena na hodnocení naší školy, podmínek vzdělávání, komunikaci apod. Hodnocení se účastnilo 42 rodičů, což představuje 48,84 % rodičů žáků celé školy. S výsledky se můžete seznámit níže v přiložených grafech. Sabina Paťorková, ředitelka školy    

    Více informací

Přijímací řízení


Nejnovější videa