SRDCAŘI

V pátek 13. dubna se naši hoši zúčastnili okresního kola turnaje v kopané o Pohár Josefa Masopusta.

Hráli jsme dva zápasy ve skupině. Statečně jsme odolávali, ale prohráli se SPŠ stavební a zcela jasně nad námi vyhrála pořádající Střední škola společného stravování. Ta postoupila do finále.

Děkujeme za statečný výkon. Abychom se mohli zúčastnit, museli hrát skoro všichni studenti – chlapci 1.-3. ročníku naší školy.

Ke klukům by se určitě přidali i čtvrťáci, jen dnešní praktická maturitní zkouška jim nedovolila nasadit dresy MSOA

Příští rok máme zase šanci! 😉👍

 


  • Setkání rodičů nově přijatých žáků do 1. ročníku 2018/19

    Ve čtvrtek 21. června 2018 v přízemí budovy školy v 17,00 hodin začne setkání rodičů uchazečů, kteří byli přijati ke vzdělávání na naší škole od 1. září 2018. Předmětem schůzky bude předání základních organizačních pokynů k zahájení a průběhu studia. Těšíme se na setkání. Ing. Sabina Paťorková, ředitelka školy  

    Více informací
  • 2. kolo přijímacího řízení

    Dne 9. května 2018 vyhlásila ředitelka školy 2. kolo přijímacího řízení. Informace získáte na telefonních číslech 739 527 109, 595 228 181, případně odesláním dotazu na e-mailovou adresu msoa@msoa.cz. Ing. Sabina Paťorková, ředitelka školy   Výsledky jednotných přijímacích zkoušek Všem přijatým uchazečům blahopřejeme k výsledkům a přijetí ke vzdělávání do 1. ročníku ve školním roce […]

    Více informací

Přijímací řízení


Nejnovější videa