Art and Science

Dne 6. září naše třída navštívila Vysokou školu Báňskou kde se odehrával festival Art and Science. Obešly jsme většinu stánků s různými workshopy.

Jako první jsme se podívaly laserové bludiště na jehož konci nás čekala sladká odměna v podobě bombonu. Dále jsme pokračovaly k nakonečnému plátnu kde se mohli všichni „podepsat“ svým způsobem. Prošli jsme i luminiscenčí show která se odehrávala na velkém podiu kde studenti vytvářeli chemické lampy a dělali různé pokusy s UV světlem. Po pár dalších zajímavých stánků s workshopy jsme ukončily tento den hlavolamy, které se nám podařilo přelouskat.

Paní učitelce Fuchsíkové děkujeme za skvělou exkurzi ze které budeme určitě čerpat poznatky i do hodin ZPV.

 

Kristýna Hájková, žákyně 2. ročníku


  • Přípravné kurzy k JPZ

    Milí uchazeči, vzhledem k dobrým zkušenostem  s přípravou žáků základních škol jsem se rozhodla podpořit snahu žáků 9. tříd ZŠ o co nejlepší výsledky u Jednotné přijímací zkoušky a opět pořádat přípravné kurzy z českého jazyka a literatury a matematiky. Kurzy probíhají od 15. ledna do 9. dubna 2019, v úterky vždy od 15:00 do […]

    Více informací
  • AUTOEVALUACE 2018

    Ve čtvrtek 15. listopadu 2018 byli rodiče žáků 1.-4. ročníků vyzváni k vyplnění ankety, která byla zaměřena na hodnocení naší školy, podmínek vzdělávání, komunikaci apod. Hodnocení se účastnilo 42 rodičů, což představuje 48,84 % rodičů žáků celé školy. S výsledky se můžete seznámit níže v přiložených grafech. Sabina Paťorková, ředitelka školy    

    Více informací

Přijímací řízení


Nejnovější videa