Art and Science

Dne 6. září naše třída navštívila Vysokou školu Báňskou kde se odehrával festival Art and Science. Obešly jsme většinu stánků s různými workshopy.

Jako první jsme se podívaly laserové bludiště na jehož konci nás čekala sladká odměna v podobě bombonu. Dále jsme pokračovaly k nakonečnému plátnu kde se mohli všichni „podepsat“ svým způsobem. Prošli jsme i luminiscenčí show která se odehrávala na velkém podiu kde studenti vytvářeli chemické lampy a dělali různé pokusy s UV světlem. Po pár dalších zajímavých stánků s workshopy jsme ukončily tento den hlavolamy, které se nám podařilo přelouskat.

Paní učitelce Fuchsíkové děkujeme za skvělou exkurzi ze které budeme určitě čerpat poznatky i do hodin ZPV.

 

Kristýna Hájková, žákyně 2. ročníku


  • Setkání rodičů nově přijatých žáků do 1. ročníku 2018/19

    Ve čtvrtek 21. června 2018 v přízemí budovy školy v 17,00 hodin začne setkání rodičů uchazečů, kteří byli přijati ke vzdělávání na naší škole od 1. září 2018. Předmětem schůzky bude předání základních organizačních pokynů k zahájení a průběhu studia. Těšíme se na setkání. Ing. Sabina Paťorková, ředitelka školy  

    Více informací
  • 2. kolo přijímacího řízení

    Dne 9. května 2018 vyhlásila ředitelka školy 2. kolo přijímacího řízení. Informace získáte na telefonních číslech 739 527 109, 595 228 181, případně odesláním dotazu na e-mailovou adresu msoa@msoa.cz. Ing. Sabina Paťorková, ředitelka školy   Výsledky jednotných přijímacích zkoušek Všem přijatým uchazečům blahopřejeme k výsledkům a přijetí ke vzdělávání do 1. ročníku ve školním roce […]

    Více informací

Přijímací řízení


Nejnovější videa