Přípravné kurzy k JPZ

Milí uchazeči,

vzhledem k dobrým zkušenostem  s přípravou žáků základních škol jsem se rozhodla podpořit snahu žáků 9. tříd ZŠ o co nejlepší výsledky u Jednotné přijímací zkoušky a opět pořádat přípravné kurzy z českého jazyka a literatury a matematiky.

Kurzy probíhají od 15. ledna do 9. dubna 2019, v úterky vždy od 15:00 do 17:00 hodin. Účast na kurzech je dobrovolná, uchazeč si může vybrat tematický blok, který chce procvičit – viz osnova kurzu.

Kurz je již naplněn.

Osnova kurzu

Přihláška

Součástí kurzu byla cvičná Jednotná přijímací zkouška, která se uskutečnila 29. ledna 2019. Zadání testů poskytla společnost CERMAT zajišťující tvorbu zadání ostré zkoušky.

 

Sabina Paťorková, ředitelka školy

 


  • Everything is bigger in Texas

    V pátek 21. června strávili naši studenti tři hodiny s rodilým mluvčím. Jonathan každoročně navštěvuje naši školu a pořádá aktivity s našimi žáky. Letos jsme měli možnost dozvědět se spoustu informací o Jonathanově rodném Texasu, jeho historii a zajímavostech. Poté už následovaly hry, hádanky, soutěže a spousta, spousta konverzace v angličtině 🙂

    Více informací
  • Červen – Konzultační schůzky rodičů

    Ve čtvrtek 6. června 2019 v době od 16,30 do 18,00 hodin se uskuteční konzultační schůzky rodičů žáků 1.-3. ročníků. Těšíme se na viděnou. Sabina Paťorková a kolektiv pedagogů

    Více informací

Přijímací řízení


Nejnovější videa