MŮŽEŠ PODNIKAT

Uvodni-prezentace-pro-skoly

V pátek 25. 1. 2019 navštívili naši školu Roman Šmiřák ze společnosti Rainfellows a Adam Milata ze společnosti Fortemix. V rámci projektu „Můžeš podnikat“ představili studentům 2. a 3. ročníku vizi podnikání, vliv podnikání na profesní i osobní život. Předali nám své zkušenosti a zároveň nás seznámili s podnikatelskými chybami – které ovšem nejsou na škodu – tím vším se učíme. Z každého úspěchu/neúspěchu, cizího i vlastního, bychom se měli poučit.

Během diskuse jsme se dozvěděli odpovědi na spoustu zvídavých otázek, se kterými naši studenti vystoupili.

…… překonat strach ……. myslet pozitivně ……. nevzdávat se …….sbírat zkušenosti ……… učit se ….. VÁŠEŇ…

 

Několik  hodnocení programu samotnými žáky:

Seminář byl zajímavý a velmi naučný. Díky závěrečné řeči jsem si uvědomila spoustu věcí…

Poučné informace a zážitky či zkušenosti ze života. Líbilo se mi zamyšlení nad „vášní a vizualizací“…

Nic nového, takové zopakování…

Našel jsem odpovědi na spoustu otázek, které nosím v sobě…

Líbilo se mi, že jsme se dozvěděli něco o jejich životech. Vše, co se jim povedlo, ale taky nepovedlo. Dokázali nás inspirovat do budoucna…

Potvrdilo to víc to, že bych chtěla podnikat a být svým strůjcem ŠTĚSTÍ…

 


  • Přípravné kurzy k JPZ

    Milí uchazeči, vzhledem k dobrým zkušenostem  s přípravou žáků základních škol jsem se rozhodla podpořit snahu žáků 9. tříd ZŠ o co nejlepší výsledky u Jednotné přijímací zkoušky a opět pořádat přípravné kurzy z českého jazyka a literatury a matematiky. Kurzy probíhají od 15. ledna do 9. dubna 2019, v úterky vždy od 15:00 do […]

    Více informací
  • AUTOEVALUACE 2018

    Ve čtvrtek 15. listopadu 2018 byli rodiče žáků 1.-4. ročníků vyzváni k vyplnění ankety, která byla zaměřena na hodnocení naší školy, podmínek vzdělávání, komunikaci apod. Hodnocení se účastnilo 42 rodičů, což představuje 48,84 % rodičů žáků celé školy. S výsledky se můžete seznámit níže v přiložených grafech. Sabina Paťorková, ředitelka školy    

    Více informací

Přijímací řízení


Nejnovější videa