MŮŽEŠ PODNIKAT

Uvodni-prezentace-pro-skoly

V pátek 25. 1. 2019 navštívili naši školu Roman Šmiřák ze společnosti Rainfellows a Adam Milata ze společnosti Fortemix. V rámci projektu „Můžeš podnikat“ představili studentům 2. a 3. ročníku vizi podnikání, vliv podnikání na profesní i osobní život. Předali nám své zkušenosti a zároveň nás seznámili s podnikatelskými chybami – které ovšem nejsou na škodu – tím vším se učíme. Z každého úspěchu/neúspěchu, cizího i vlastního, bychom se měli poučit.

Během diskuse jsme se dozvěděli odpovědi na spoustu zvídavých otázek, se kterými naši studenti vystoupili.

…… překonat strach ……. myslet pozitivně ……. nevzdávat se …….sbírat zkušenosti ……… učit se ….. VÁŠEŇ…

 

Několik  hodnocení programu samotnými žáky:

Seminář byl zajímavý a velmi naučný. Díky závěrečné řeči jsem si uvědomila spoustu věcí…

Poučné informace a zážitky či zkušenosti ze života. Líbilo se mi zamyšlení nad „vášní a vizualizací“…

Nic nového, takové zopakování…

Našel jsem odpovědi na spoustu otázek, které nosím v sobě…

Líbilo se mi, že jsme se dozvěděli něco o jejich životech. Vše, co se jim povedlo, ale taky nepovedlo. Dokázali nás inspirovat do budoucna…

Potvrdilo to víc to, že bych chtěla podnikat a být svým strůjcem ŠTĚSTÍ…

 


  • Everything is bigger in Texas

    V pátek 21. června strávili naši studenti tři hodiny s rodilým mluvčím. Jonathan každoročně navštěvuje naši školu a pořádá aktivity s našimi žáky. Letos jsme měli možnost dozvědět se spoustu informací o Jonathanově rodném Texasu, jeho historii a zajímavostech. Poté už následovaly hry, hádanky, soutěže a spousta, spousta konverzace v angličtině 🙂

    Více informací
  • Červen – Konzultační schůzky rodičů

    Ve čtvrtek 6. června 2019 v době od 16,30 do 18,00 hodin se uskuteční konzultační schůzky rodičů žáků 1.-3. ročníků. Těšíme se na viděnou. Sabina Paťorková a kolektiv pedagogů

    Více informací

Přijímací řízení


Nejnovější videa