Assessment Centrum

V pondělí 28. ledna 2019 jsem se zúčastnila se žáky 3. a 4. ročníku přednášky na téma Assessment Centrum nanečisto aneb vyzkoušej si, jak jsi na tom z pohledu trhu práce, kterou v rámci Sociologických dnů na Filozofické fakultě Ostravské univerzity přednášeli Mgr. Lucie Dokoupilová, Ph.D., MBA, a PhDr. Marek Schneider, Ph.D.

Kromě teoretické části, ve které jsem se dozvěděli, kdo je účastníkem AC, účelu AC a průběhu AC, jsme si vyzkoušeli Belbinův test týmových rolí a zjistili, která z rolí v týmu je pro nás nejpřirozenější. A tak mezi námi jsou vyložení realizátoři, koordinátoři, formovači, inovátoři, vyhledávači zdrojů, analytici, týmoví spolupracovníci či hodnotitelé, přitom každý z nás má z výše uvedených rolí vždy nějaké zastoupení.

Výukový program je ideálním doplněním tematického celku Personalistika předmětů ekonomika, písemná a elektronická komunikace a společenské vědy.

Sabina Paťorková, vyučující předmětu písemná a elektronická komunikace

 

 

 


  • Everything is bigger in Texas

    V pátek 21. června strávili naši studenti tři hodiny s rodilým mluvčím. Jonathan každoročně navštěvuje naši školu a pořádá aktivity s našimi žáky. Letos jsme měli možnost dozvědět se spoustu informací o Jonathanově rodném Texasu, jeho historii a zajímavostech. Poté už následovaly hry, hádanky, soutěže a spousta, spousta konverzace v angličtině 🙂

    Více informací
  • Červen – Konzultační schůzky rodičů

    Ve čtvrtek 6. června 2019 v době od 16,30 do 18,00 hodin se uskuteční konzultační schůzky rodičů žáků 1.-3. ročníků. Těšíme se na viděnou. Sabina Paťorková a kolektiv pedagogů

    Více informací

Přijímací řízení


Nejnovější videa