Turnaj středních škol v...

24.4.2019 hráli naši fotbalisté na turnaji středních škol v kopané. Hrálo se v krásném prostředí na hřišti s umělým povrchem, kde trénují naděje Baníku Ostrava.

MSOA bohužel nepostoupila ze skupiny, i když dosáhla historického úspěchu – Denis Dziuba nejprve vstřelil gól do brány SŠ Vítkovice a skóroval i v posledním zápase proti BSA Michálkovice. Ti nakonec lepším celkovým skóre skupinu vyhráli a postoupili do okresního finále.

 

 

Fotbalu zdar 🙂


  • Maturitní zkouška 2019 – podzimní termín

    Maturitní zkouška 2019 – podzimní termín  02.09.2019 – MAT (didaktický test) 03.09.2019 – CJL (písemná práce a didaktický test) 04.09.2019 – AJ (písemná práce a didaktický test) Místo a čas vykonání zkoušek (nekoná se na naší škole) jsou uvedeny v písemných pozvánkách, které byly maturantům již rozeslány na e-mailové adresy uvedené v maturitním informačním systému. […]

    Více informací
  • Everything is bigger in Texas

    V pátek 21. června strávili naši studenti tři hodiny s rodilým mluvčím. Jonathan každoročně navštěvuje naši školu a pořádá aktivity s našimi žáky. Letos jsme měli možnost dozvědět se spoustu informací o Jonathanově rodném Texasu, jeho historii a zajímavostech. Poté už následovaly hry, hádanky, soutěže a spousta, spousta konverzace v angličtině 🙂

    Více informací

Přijímací řízení


Nejnovější videa