Přípravné kurzy k JPZ

Milí uchazeči,

vzhledem k dobrým zkušenostem  s přípravou žáků základních škol jsem se rozhodla podpořit snahu žáků 9. tříd ZŠ o co nejlepší výsledky u Jednotné přijímací zkoušky a opět pořádat přípravné kurzy z českého jazyka a literatury a matematiky.

Kurzy probíhají od 16. ledna do 2. dubna 2020, ve čtvrtky vždy od 15:00 do 17:00 hodin. Kdo by měl zájem se přidat i později, může se přihlásit na e-mailovou adresu msoa@msoa.cz.

Součástí kurzu bude cvičná Jednotná přijímací zkouška, která se uskuteční na konce ledna. Zadání testů poskytne společnost CERMAT zajišťující tvorbu zadání ostré zkoušky.

 

Více informací získáte zde:

http://www.msoa.cz/uchazeci/prijimaci-rizeni/pripravne-kurzy-k-prijimacim-zkouskam/

 

Sabina Paťorková, ředitelka školy

 


  • Přípravné kurzy k JPZ

    Milí uchazeči, vzhledem k dobrým zkušenostem  s přípravou žáků základních škol jsem se rozhodla podpořit snahu žáků 9. tříd ZŠ o co nejlepší výsledky u Jednotné přijímací zkoušky a opět pořádat přípravné kurzy z českého jazyka a literatury a matematiky. Kurzy probíhají od 16. ledna do 2. dubna 2020, ve čtvrtky vždy od 15:00 do […]

    Více informací
  • Třídní schůzky 14.11.2019

    Ve čtvrtek 14. listopadu 2019 proběhnou třídní schůzky žáků všech ročníků. Začátek je v 16:30 hodin. Úvodní část bude společná, poté budou probíhat konzultace s jednotlivými učiteli (do 18:00 hodin). Těšíme se na viděnou. Sabina Paťorková a kolektiv pedagogů  

    Více informací

Přijímací řízení


Nejnovější videa